Nákupná galéria:
Po - Ne: 9:00 - 21:00
Hypermarket:
Po - Ne: 8:00 - 21:00

Ponuka práce

Aktuálna ponuka voľných pracovných miest:

Sales Assistant v predajni Orsay

Pridané: 17 máj 2017

Často sa usmievate a ste energickou osobou s kladným prístupom k životu? Páči sa Vám tímová práca? Vždy sa snažíte dosiahnúť svoj cieľ? Už dnes svoje žiadosti odovzdajte priamo v predajni.

Sales assistant pre Orsay

Pridané: 29 november 2016

Hľadáme asistentku predaja pre našu prevádzku Orsay. Často sa usmievate a ste energická osoba s kladným prístupom k životu? Páči sa Vám tímová práca? Vždy sa snažíte dosiahnúť svoj cieľ? Odovzdajte nám svoju žiadosť priamo v našej predajni!

Hľadá sa SALES ASSISTANT do Orsay

Pridané: 8 november 2016

Často sa usmievate a ste energickou osobou s kladným prístupom k životu? Páči sa Vám tímová práca? Vždy sa snažíte dosiahnúť svoj cieľ? Už dnes svoje žiadosti odovzdajte priamo v predajni Orsay!

Pomocná sila do kuchyne Don Papa´s

Pridané: 25 apríl 2016

Miesto práce – Žilina Zaujímavé platové podmienky: 2,40€/h od 380€ mesačne Termín nástupu: iheď Druh pracovného pomeru: polovičný úväzok Pracovná doba: krátky dlhý týždeň 10-13hodín Náplň práce: -umývanie bieleho riadu v umývačke, obsluha vozíkov s bielim riadom, čistenie a krájanie zeleniny, starostlivosť o pracovisko z hľadiska dodržiavania systému HACCAP, dôraz na čistotu pracoviska podľa stanovených […]

Obsluha na prevádzke Don Papa´s

Pridané: 19 máj 2015

Miesto práce – Žilina Zaujímavé platové podmienky Termín nástupu: ihneď Druh pracovného pomeru: plný úväzok Náplň práce: -obsluha: obsluha zákazníkov pri výdaji jedál, aktívne predávanie jedál a doplnkového sortimentu, práca s pokladňou, príprava šalátov a starostlivosť o vizuál vystavených jedál, starostlivosť o pracovisko z hľadiska dodržiavania systému HACCAP, dôraz na čistotu pracoviska podľa stanovených štandardov […]