Nákupná galéria:
Po - Ne: 9:00 - 21:00
Hypermarket:
Po - Ne: 8:00 - 21:00
Akcia

Nakupujte teplé svetre, zimné bundy či kabáty za skvelé ceny!

Nakupujte teplé svetre, zimné bundy či kabáty za skvelé ceny!

Nižšie teploty, vietor alebo dážď – dni sú čoraz sychravejšie a chladnejšie, čo si vyžaduje väčší počet vrstiev a teplejšie oblečenie. Jeseň je v plnom prúde, takže je najvyšší čas vyzbrojiť sa poriadne hrejivou a pohodlnou výbavou. Nenechávajte nič na náhodu a zahaľte sa s H&M do štýlových búnd či kabátov a pohodlných mäkučkých svetrov! Užívajte si jeseň naplno v moderných kúskoch, ktoré zvládnu aj nepriaznivé počasie. V H&M sme si pre vás pripravili širokú ponuku svetrov či búnd v dámskom a pánskom oddelení.

Osviežte si váš jesenný šatník pohodlnými úpletmi od 22,99 EUR. Bude tento rok vaším favoritom rolák, klasický sveter alebo kardigán? Široká ponuka nadčasových kabátov a búnd na vás čaká v predajniach a online už od 32,99 EUR. Siahnite po bunde z umelej kožušiny, dlhej vatovanej bunde s kapucňou alebo pletenom kabáte. Čakajú na vás neutrálne zemité odtiene, ale aj extravagantné vzory či výraznejšie farby!

Pripravte sa na chladnejšie dni a vychutnávajte si jeseň so štýlom aj v pánskom oddelení! V predajniach na vás teraz čakajú svetre, roláky či pulóvre už od 15,99 EUR. Pripravili sme si pre vás aj množstvo štýlových kabátov a búnd – vyberiete si páperovú alebo kožušinovú? U nás ich kúpite už od 32,99 EUR. Nechýbajú ani klasické kabáty či zateplené parky v cenách od 44,99 EUR. Vyberte si vaše obľúbené kúsky v predajniach alebo online!

Mäkučké svetre, pohodlné bundy či vlnené kabáty –vyberte si v predajniach a online spoľahlivých spoločníkov do chladného počasia!

Tešímesa na vašunávštevu!

H&M
hm.com

Dátum začiatku: 08.10.2018
Dátum konca: 22.10.2018

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.hm.com/sk/

+421 41 224 00 15

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

Poschodie