Nákupná galéria:
Po - Ne: 9:00 - 21:00
Hypermarket:
Po - Ne: 8:00 - 21:00
Akcia

Módna harmónia s GP & J Baker!

Módna harmónia s GP & J Baker!

Čo sa stane, keď sa spojí móda s bytovým dizajnom? Vznikne originálna kolekcia, ktorú si zamilujete! S veľkým nadšením vám predstavujeme novú spoluprácu H&M s ikonickou britskou značkou GP & J Baker, ktorá je pojmom vo svete textílií či dizajnu tapiet.

Kolekcia je popretkávaná cenenými archívnymi vzormi, ktoré sme preniesli na tkaniny a pretransformovali ich do jedinečnej módnej podoby. Kvety, geometria, jemné pastelové farby či temnejšie odtiene červenej a modrej v kombinácii s čiernou tvoria dokonalú súhru. Módne novinky z našej netradičnej spolupráce si získajú každého!

Ľahké, padavé a vzdušné: v kolekcii nájdete tri kľúčové trendy novej sezóny, ktoré sú ako stvorené pre všetky romantické duše. Pokiaľ máte radšej niečo jednoduchšie, skombinujte kúsky s geometrickou potlačou spolu s jednofarebnými a vytvorte si tak nápaditý a praktický outfit. Ladiaci kvetinový set, sukňa s geometrickým vzorom pripomínajúcim medové plásty alebo šaty prerastené korunami stromov – nahoďte sa do kúskov z našejnovej GP & J Baker x H&M kolekcie a podľahnite jej snovému čaru. Kolekcia je dostupná práve teraz v predajniach & online: https://bit.ly/2n0xuAe

Tešíme sa na vašu návštevu!

H&M
hm.com

Dátum začiatku: 03.08.2018
Dátum konca: 17.08.2018

Kde?

H & M

Po - Ne: 9:00 - 21:00

http://www.hm.com/sk/

+421 41 224 00 15

Branch: Móda

Ako nájsť obchod?

Poschodie